Sára: Co mi pomáhá dobíjet energii

By Sára Kroupová

Jmenuju se Sára, pocházím z Mladé Boleslavi, ale teď žiju v Liberci, kde studuju ekonomku. Píšu diplomku o logistice – řízení zásob. Pracuju jako markeťačka, takže žiju sociálními sítěmi. Ale o volných chvílích se snažím zdrhat pryč do přírody, do offlajnu. Miluju cestování, lidi a komunikaci s nimi. Objevuju kávový svět a ráda vařím – dřív jsem svoje umělecké vlohy přenášela na plátno, teď je přenáším na talíř.

Jo. A patřím k těm lidem, kteří by potřebovali, aby jejich den měl 50 hodin.

Dřív jsem považovala za dobíječe energie litry kafe. To ale časem přestalo fungovat. Díky bohu jsem narazila na MindflowPo kávě jsem se totiž cítila roztěkaná, spíš méně soustředěná. Vyběhla bych Ještěd i pozadu, ale abych napsala smysluplný článek? To ne.

Při používání Mindflow se dokážu soustředit, jsem bdělá a nemám chuť po deseti minutách utéct od práce pryč. Ale není to jen o tom vzít si tabletu a čekat na zázrak. Člověk musí mít nastavený režim, při kterém mu Mindflow akorát pomůže k ještě většímu výkonu. Většímu a kvalitnějšímu – přesněji řečeno.

Zdroj: instagram.com/sara_kroupova

Co mi pomáhá vytěžit z Mindflow maximum?

Vytvořit si plán. Nikdy nevyjdu z domu bez diáře. Musím přesně vědět, kdy mám kde být, co mám do kdy odevzdat, kdy zveřejnit příspěvek nebo napsat článek. Vytváření plánu je velká věc, nikdy to nejde ze dne na den. A pokud se mé plány boří a já potřebuju trochu nakopnout, sahám po Mindflow. Večer vydržím o pár hodin déle vzhůru a všechny resty mohu dohnat.

Nastavit si spánkové cykly. Říká se, že je luxus spát alespoň osm hodin denně. Já zjistila, že je pro mě lepší spát buď šest hodin či sedm a půl. Věřte mi! Když jsem unavená, tak raději vstanu po 7,5 hodinách, než abych spala déle. Má to horší účinek na produktivitu než cokoliv jiného. A opět sáhnu po Mindflow. Únava je pryč.

Mít vyvážený jídelníček. Nepřecpávat se na noc. To mi dělalo dřív strašný problém. Celý den v jednom kole a pak do sebe nacpat cokoliv a zase fungovat? To byla cesta do pekel. Mindflow nijak nezasahuje do mého jídelníčku. Je přírodní a vegan, což je pro řadu lidí velké plus.

Jsem zkrátka Mindflow člověk. A díky za to. Jsem ráda, že jde o český produkt, který má velký potenciál. Jsem ráda, že mi vyhovuje a že mi pomáhá. A že funguje. Chce to jen správně nastavit svůj život, Mindflow je potom skvělý parťák na každý den. Určitě doporučuji všem bláznivým, energickým a neúnavným lidem, kteří chtěj vyždímat svou produktivitu na maximum jako já.

Sledujte náš FacebookInstagram

Denní tipy pro vaši produktivitu 👍

Pošleme vám každý den jeden tip. Budete produktivnější, uděláte víc práce za méně času a zlepšíte svůj pracovní i osobní život. Pohodlně, rychle, do vaší Messenger aplikace.