Obchodní podmínky

Kdo produkty Mindflow vymýšlí a prodává?

BRAINIO s.r.o
se sídlem v Korunní 2569/108, Vinohrady, 101 00, Praha
IČ: 05939721
DIČ: CZ05939721

Kde nás můžete kontaktovat?

tym@mindflow.cz 

Kam zasílat dopisy, balíčky a zboží?

Brainio s.r.o. 
Podhorská 710/7
Jablonec nad Nisou 466 01

Garance vrácení peněz

Pokud nejste s Mindflow z jakéhokoliv důvodu spokojeni, můžete nám vrátit poslední Vámi zakoupené a dosud nedobrané balení a my Vám vrátíme jeho plnou cenu. Jak garanci uplatnit se dozvíte zde.

Zboží můžete zaplatit:

• Kreditní kartou, převodem

• Dobírkou

Zboží Vám rádi doručíme: 

• Na zvolenou pobočku Zásilkovny 

• Nejvýhodnější přepravní službu na adresu

Doklady související se zbožím daňový doklad a Mindflow manuál pro maximálně efektivní dávkování a další tipy Vám zašleme na Vámi uvedenou emailovou adresu.

Informace na webu a ceny

Za všechny informace na našem webu ručíme. Totéž platí i o fotografiích a popisu zboží.

Ceny udáváme zásadně včetně daně. 

Reklamace a odstoupení od smlouvy

Kromě Garance vrácení peněz máte i možnost zboží reklamovat. V tomto případě nás bezodkladně po doručení vadného zboží informujte o využití této možnosti. Zboží nám zašlete na výše uvedenou adresu provozovny a vyplňte formulář na webu. Pokud balíček odnesete na jakoukoli podací pobočku Zásilkovny a řeknete kód 94788350 tak se k nám zboží zdarma dostane.

Reklamaci vyhodnotíme nejpozději do pěti pracovních dnů po doručení zboží do naší provozovny a budeme Vás v této lhůtě současně informovat o jejím výsledku. 

Kromě reklamace máte právo od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od doručení zboží odstoupit. V takovém případě nám zboží v původním stavu, kompletní a bez známek poškození či opotřebení, zašlete zpět na výše uvedenou adresu provozovny a vyplňte formulář na webu. Peníze Vám zašleme na Vámi uvedený bankovní účet do pěti dnů od doručení. Pokud balíček odnesete na jakoukoli podací pobočku Zásilkovny a řeknete kód 94788350 tak se k nám zboží zdarma dostane.

Při využití garance vrácení peněz, reklamace nebo odstoupení od smlouvy hradíte pouze zpětnou dopravu a to pouze v případě, že nevyužijete možnost zdarma podat na kterékoli pobočce Zásilkovny, ale zvolíte si jiný způsob.

Zrušení objednávky 

Vaší objednávku můžete zrušit kdykoliv před převzetím zboží. V takovém případě nás kontaktujte na tym@mindflow.cz a uveďte číslo objednávky, kterou chcete zrušit a číslo účtu, na který chcete peníze vrátit. Peníze Vám zašleme do pěti dnů od od zrušení objednávky.

Vadné plnění

Pokud Vám dodáme zboží s jakýmikoliv nedostatky či vadami, rádi Vám ho vyměníme za nové, nebo Vám vrátíme peníze. Stačí nás kontaktovat na tym@mindflow.cz, popsat vadu a Vámi preferovaný způsob jejího řešení. Podmínkou odstranění vady je však uplatnění tohoto práva do dvou let od doručení zboží a vada nesmí vzniknout Vaším zaviněním.

Nákup přes eshop

Tím, že si zboží zakoupíte přes náš eshop www.mindflow.cz, souhlasíte s použitím komunikačním prostředků komunikace na dálku (web, email a telefon). Tyto náklady si hradíte sami, přičemž se nijak neliší od Vaší základní sazby.

Nákup lze uskutečnit v českém jazyce a pouze za námi uvedených podmínek. 

Vaše osobní údaje 

Všechny informace najdete zde. Slibujeme, že s Vašimi osobními údaji budeme nakládat jako s vlastními. Nečekejte od nás žádný spam. 

Máte právo být informován, jaké údaje o Vás evidujeme, a jste oprávněn tyto údaje měnit, případně písemně vyslovit nesouhlas s jejich zpracováváním.

Obchodní sdělení a informace o našich aktivitách, Vám budeme zasílat jen pokud si je vyžádáte. Svůj souhlas se zasíláním můžete kdykoliv zrušit. 

Řešení sporů a právní úprava 

Vzájemné spory z této kupní smlouvy řeší obecné soudy.

Ostatní zde neuvedené záležitosti se řídí občanským zákoníkem (č. 89/2012 Sb.), a dalšími právními předpisy, ve znění pozdějších právních předpisů. 

Smlouva a otázky související se řídí českým právem.

Something went wrong, please contact us!
Váš košík0
Mezisoučet:
Doprava při objednávce nad 1 500 Kč zdarma