Obchodní podmínky

Kdo produkty Mindflow vymýšlí a prodává?

BRAINIO s.r.o
se sídlem v Korunní 2569/108, Vinohrady, 101 00, Praha
IČ: 05939721
DIČ: CZ05939721

Kde nás můžete kontaktovat?

tym@mindflow.cz

Kam zasílat dopisy, balíčky a zboží?

Brainio s.r.o. 
Podhorská 710/7
Jablonec nad Nisou 466 01

Garance vrácení peněz

Pokud nejste s Mindflow z jakéhokoliv důvodu spokojeni, můžete nám vrátit poslední Vámi zakoupené a dosud nedobrané balení a my Vám vrátíme jeho plnou cenu.

Pokud chce této možnosti využít, zašlete nám nedobrané balení výše uvedenou adresu. Poté nám vyplňte a odešlete formulář na webu.  Jakmile obdržíme Vaše nedobrané balení, peníze Vám zašleme na Vámi uvedený bankovní účet. Jediné co hradíte je cena za dopravu zpět

Pokud se odhodláte k tomuto kroku, budeme velmi rádi za upřímný feedback ve formuláři.

Způsoby platby a doručení

Zboží můžete zaplatit:

• Kreditní kartou

• Dobírkou

Zboží Vám rádi doručíme:

• Na zvolenou pobočku Zásilkovny

• Nejvýhodnější přepravní službu na adresu

• Českou poštou

Doklady související se zbožím daňový doklad a Mindflow manuál pro maximálně efektivní dávkování a další tipy Vám zašleme na Vámi uvedenou emailovou adresu.

Informace na webu a ceny

Za všechny informace na našem webu ručíme. Totéž platí i o fotografiích a popisu zboží.

Ceny udáváme zásadně včetně daně. 

Reklamace a odstoupení od smlouvy

Kromě Garance vrácení peněz máte i možnost zboží reklamovat. V tomto případě nás bezodkladně po doručení vadného zboží, informujte o využití této možnosti. Zboží nám spolu s originálem či kopií daňového dokladu zašlete na výše uvedenou adresu provozovny a vyplňte formulář na webu.

Reklamaci vyhodnotíme nejpozději do pěti pracovních dnů po doručení zboží do naší provozovny a budeme Vás v této lhůtě současně informovat o jejím výsledku.

Kromě reklamace máte právo od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od doručení zboží odstoupit. V takovém případě nám zboží v původním stavu, kompletní a bez známek poškození či opotřebení, zašlete zpět na výše uvedenou adresu provozovny a vyplňte formulář na webu. Peníze Vám zašleme na Vámi uvedený bankovní účet do pěti dnů od doručení. Při reklamaci i odstoupení od smlouvy hradíte pouze náklady na vrácení zboží na naší adresu.

Zrušení objednávky

Vaší objednávku můžete zrušit kdykoliv před převzetím zboží. V takovém případě nás kontaktujte na tym@mindflow.cz a uveďte číslo objednávky, kterou chcete zrušit a číslo účtu, na který chcete peníze vrátit. Peníze Vám zašleme do pěti dnů od od zrušení objednávky.

Vadné plnění

Pokud Vám dodáme zboží s jakýmikoliv nedostatky či vadami, rádi Vám ho vyměníme za nové, nebo Vám vrátíme peníze. Stačí nás kontaktovat na tym@mindflow.cz, popsat vadu a Vámi preferovaný způsob jejího řešení. Podmínkou odstranění vady je však uplatnění tohoto práva do dvou let od doručení zboží a vada nesmí vzniknout Vaším zaviněním.

Nákup přes eshop

Tím, že si zboží zakoupíte přes náš eshop www.mindflow.cz, souhlasíte s použitím komunikačním prostředků komunikace na dálku (web, email a telefon). Tyto náklady si hradíte sami, přičemž se nijak neliší od Vaší základní sazby.

Nákup lze uskutečnit v českém jazyce a pouze za námi uvedených podmínek.

Vaše osobní údaje

Všechny informace najdete zde. Slibujeme, že s Vašimi osobními údaji budeme nakládat jako s vlastními. Nečekejte od nás žádný spam. 

Máte právo být informován, jaké údaje o Vás evidujeme, a jste oprávněn tyto údaje měnit, případně písemně vyslovit nesouhlas s jejich zpracováváním.

Obchodní sdělení a informace o našich aktivitách, Vám budeme zasílat jen pokud si je vyžádáte. Svůj souhlas se zasíláním můžete kdykoliv zrušit.

Řešení sporů a právní úprava

Vzájemné spory z této kupní smlouvy řeší obecné soudy.

Ostatní zde neuvedené záležitosti se řídí občanským zákoníkem (č. 89/2012 Sb.), a dalšími právními předpisy, ve znění pozdějších právních předpisů.

Smlouva a otázky související se řídí českým právem.