Jak to začalo

Na začátku byli čtyři kamarádi

S Mindflow jsme začínali v září 2016. Tenkrát jsme byli čtyři, studenti chemie a práva, designer a projekťák. Lehce naivní, bez větších zkušeností s podnikáním, zato ale s pořádnou dávkou ideálů a neutuchajícího nadšení budovat vlastní projekt s pozitivním dopadem na své okolí.

Řešili jsme vlastní problém

Často jsme se po škole, práci nebo tréninku vraceli večer unavení domů. Ještě nás ale čekaly nenapsané seminárky, nepřečtené knihy, nedokončené úkoly a nebo třeba rande a akce s kamarády. Chtěli jsme náš čas využít naplno a ne zbytek dne jen tak dožít při sledování Game of Thrones.

Chybělo nám účinné a zdravé řešení

Zkoušeli jsme všechno. Od studené sprchy až po silnou kávu. Hledali jsme něco s okamžitým a spolehlivým účinkem, co by bylo vždy po ruce. V první řadě nám ale záleželo na zdraví. Nechtěli jsme do sebe cpát zbytečné množství cukru, kofeinu nebo taurinu, po kterých se člověk cítí spíš na běžecký maraton než na produktivní práci a studium.

A tak vzniklo Mindflow

Ponořili jsme se do průzkumu vědeckých studií a poskládali seznam možných látek. Pak přišlo na řadu testování. Na půdě VŠCHT jsme každý týden připravovali nové vzorky, které jsme my i naši kamarádi průběžně zkoušeli a hodnotili. Testování a pilování složení se účastnilo více jak sto lidí a zabralo nám osm měsíců než jsme se dostali k současnému Mindflow.

Věříme ve zdravý úspěch. Věříme, že každý může naplno využít svůj potenciál a přitom žít zdravý a kvalitní život.

Mindflow pro nás není jen produkt. Mindflow je komunita lidí, kteří v tom jedou s námi.

Tým Mindflow

Jakub Chvosta

Jakub Chvosta

Vývoj produktu
Aneta Hejnová

Aneta Hejnová

Datová analytika
Eva Soukeníková

Eva Soukeníková

Kreativa
Pavla Hubálková

Pavla Hubálková

Odborné poradenství
Jan Pop

Jan Pop

Marketing
Karolína Pešavová

Karolína Pešavová

Zákaznická podpora
Petr Šulc

Petr Šulc

Design
Michal Simon

Michal Simon

Web development