Děláme vše pro maximální produktivitu a efektivně využitý čas.

031123DF-F81B-43B6-A995-87A7314E9BCBCreated with sketchtool.

Chceme ve zdraví stíhat víc. Proto jsme našli přírodní zkratku k úspěchu. Vytváříme přírodní doplňky stravy pro smysluplně a produktivně využitý čas. 

Produkty Mindflow vyvíjíme striktně na základě nejnovějších vědeckých poznatků z účinných látek a bez zbytečné chemie. Dnešní rychlá doba neodpouští přešlapy, proto vždy dbáme v první řadě na zdraví a kombinaci přírodních látek v nejúčinnější dostupné formě. Vše pečlivě testujeme a vyvíjíme v ČR pod přísnými kontrolami kvality. Neslibujeme zázraky, ale díky našemu know-how vám jich pomůžeme dosáhnout.

Naše vize 1

Příběh Mindlfow

Hledali jsme kvalitní suplementy, které by pomohly stíhat tempo dnešní doby. Nenašli jsme, a tak jsme je sami vytvořili.

Dobře známe studentský život prolitý energiťákem a kávou v noci před zkouškou. Vážili jsme si vlastního zdraví, proto jsme začali hledat možnosti, jak naplňovat své ambice i život efektivněji

Cesta vedla přes pochybné doplňky stravy i čaje až k vlastnímu průzkumu prvních kombinací přírodních látek, které by nás dostaly do formy. Mentální i fyzické.

Naše vize 2

Díky intenzivnímu výzkumu jsme poskládali první seznam kombinací a začali testovat jejich účinky na produktivitu. Testy trvaly 8 měsíců a daly světu náš první produkt – Mindflow Focus verze 1.0. 

 

Od té doby víme, že cesta ke studijnímu i pracovnímu úspěchu vede přes perfektní kondici a neustálé vzdělávání. A s obojím vám Mindflow pomůže. Tobolkou to totiž nekončí. Na blogu najdete důležité tipy pro osobní rozvoj a efektivní práci. Buďte s námi denně lepší než včera

Náš Tým

Founder

Jakub Chvosta

Founder & Visionary

Design

Michaela Fiasová

Design & Strategy

Marketing

Tomáš Schwartz

Marketing Specialist

custommer support

Iveta Marešová

Customer Support

Naše vize 3

Zuzi Binková

Social media