Vize a příběh brandu

Mindflow

"Smyslem produktů Mindflow je pomáhat lidem být v životě produktivnější a efektivnější. Stíhat více věcí a dělat je naplno. Zvládat tempo dnešní doby a zároveň žít zdravě. Mindflow pro nás nejsou jenom produkty. Mindflow je komunita lidí, kteří v tom jedou s námi."


Vize Mindflow

Už od začátku je naší vizí pomáhat lidem být produktivnější, efektivnější a zvládat tempo dnešní doby. Chceme přenášet vědecké poznatky do běžného života a to formou vlastních produktů i vzdělávání o dané problematice.

Tím chceme lidem ukázat, jak dbát o své psychické i fyzické zdraví. Zakládáme si na kvalitě a čistotě produktů. Složení je přírodní, bez barviv, konzervantů a dochucovadel. Věříme, že to jde dělat přírodně s ohledem na ekologii a bez zbytečné chemie.


Česká firma

Česká firma

10 000+ zákazníků

10 000+ zákazníků

Průměrné hodnocení 4,73/5

Průměrné hodnocení 4,73/5


Náš příběh

Byli jsme 4 studenti s naprosto běžnými starostmi - hodně aktivit a málo času. Přes den škola a práce, večer seminárky a povinnosti. Hledali jsme něco zdravého a účinného, co by nám pomohlo být efektivnější při učení i práci a díky tomu stíhat během dne více věcí. Jenže nic takového neexistovalo.

Napadlo nás vytvořit si něco vlastního - doplněk stravy, který by splňoval všechny naše požadavky. Vrhli jsme se proto do průzkumu, poskládali seznam vhodných látek a pustili se do toho. Testování a pilování složení se zúčastnilo více jak sto lidí a zabralo nám osm měsíců! Nakonec spatřil světlo světa náš první produkt - Mindflow Focus.

Postupem času nám došlo, že chceme pomáhat lidem i s jinými problémy. Základem úspěchu je ovšem dané problematice porozumět. A tak jsme začali nejprve s dalším vzděláváním a následně i vývojem a testování nových produktů. O všechny nabyté znalosti a zajímavosti jsme se rozhodli s vámi podělit - formou článků a dalšího vzdělávacího obsahu. Víme totiž, že tobolka může pomoci, ale všechny problémy určitě nevyřeší.

V současnosti už je náš tým větší, máme druhý produkt a vyvíjíme další. Spolupracujeme s odborníky, suroviny dovážíme z celé EU a máme už přes 10 000 spokojených zákazníků z České i Slovenské republiky. Stále ale pokračujeme dle původní myšlenky...

Mohlo by se Ti líbit