Mindflow Starter Pack

Začátky nejsou lehké. Ale s naším Starter packem budete vybaveni vším, co na své učící cestě budete potřebovat! Dostanete silnou zbraň ve formě zásoby Focusu na 3 měsíce pro okamžité soustředění a Advanced Mind pro dlouhodobou podporu kognitivních funkcí. Navíc jsme ve spolupráci s  Melvil a GrowJOB Institute přidali knihu Nauč se to! a záznam přednášky Konec prokrastinace!

Starter pack
1690,00  s DPH
Ušetříte 30%
Zrušit výběr
Skladem
Odesíláme do 2 dnů
Asset 170Created with Sketch.

Garance spokojenosti

Asset 180Created with Sketch.

Doprava nad 2000 Kč zdarma

Asset 120Created with Sketch.

Český produkt

Vše, co potřebujete k produktivitě

Zabrat a soustředit se není lehké. Do hlavy to neleze. Znáte to? Náš balíček vám bude oporou na mnoha úrovních. Od okamžité produktivity, po dlouhodobou podporu až po to správné know-how, jak na techniku učení. Co víc si přát?

Obsahuje

Mindflow Starter Pack

Mindflow Focus 2.0

Unikátní kombinace látek stimulující mozkové funkce. Oddálí únavu a rychle nastartuje soustředění. Kdykoliv potřebujete efektivně zabrat

Advanced Mind

5 látek, které vám pomůže s koncentrací, pamětí a celkovou funkcí mozku a vy tak dosáhnete snadněji pracovních a studijních cílů.

Webinář shrnuje důvody vzniku prokrastinace (chorobného odkládání úkolů a povinností) a zároveň předává praktické nástroje, jak nad prokrastinací vítězit každý den.

Nauč se to

Kniha Nauč se to! vám přináší návod, jak se efektivně porvat s učením a pamatováním si – a pokud jste pedagog nebo lektor, tak i s tím, jak svoje znalosti předávat co nejúčinněji.

Asset 160Created with Sketch.
Bez zbytečné chemie
Asset 120Created with Sketch.
100% přírodní
Asset 150Created with Sketch.
Maximální účinnost
Asset 140Created with Sketch.
Veganské

Dávkování

Jak produkt užívat?

Group 17Created with Sketch.

Focus / Decaf

2 tobolky produkt Focus nebo Decaf užívejte 20 minut před požadovaným efektem.

Group 17Created with Sketch.

Advanced Mind

2 tobolky produkt Advanced Mind užívejte každý den po dobu 2-3 týdnů.

Group 22Created with Sketch.

Zapijte vodou

Pro správné vstřebání a rozpuštění tobolky doporučíme vždy zapít aspoň 1 sklenicí vody.

Zákazníci o našich produktech

Mindflow Focus mi přes období maturit velice pomohl. Mohu doporučit rozhodně všem, co se potřebují dlouho a plně soustředit. 🙂  Julie

Na maturitu se učím pouze s Mindflow, dokážu se koncentrovat až 4 hodiny, kdy mi z hlavy nezmizí skoro žádná informace. Doporučuju !
Hana

Při stresující přípravě k maturitě když už mi dochází síly a chut se ucit, tak po užití mindflow jsem dostal takovej náboj ze jsem zvládl další až skoro 4 hodiny učení. Martina

Mela jsem problemy se soustredenim a prave Mindflow zastal vsechny nezdrave pripravky (ktere mi vubec nepomahaly) a napumpoval muj mozek.🎓 Nyni se soustredim dve hodiny jako nikdy a podavam skvele vysledky. 😊
Adéla

FAQ

V době, kdy chcete dosáhnout maximálních kognitivních výsledků užívejte 2 tobolky denně.

Focus a Decaf jsou produkty k okamžitému povzbuzení. Jejich nástup je do 20 minut a účinek 3-5 hodiny. Advanced Mind obsahuje látky, které mají účinek při dlouhodobém užívání, na druhou stranu účinejk je trvalejší.

Produkty jsou čistě přírodní, nejsou návykové a nemají žádné nežádoucí vedlejší účinky.

Tobolky používáme z praktických důvodů. Po zapití vodou jde přímo do žaludku, kde se rozpouští. Nejsou proto potřeba žádné plnící látky, dochucovadla, sladidla, konzervanty ani barviva. Zároveň je tobolka malá, lehká a skladná. Bude vám vždy po ruce.

2 tobolky Mindflow Focus zapijte cca 20 minut před prací či plánovaným učením. Samotný účinek trvá 4-5 hodin. Tobolky doporučujeme pořádně zapít sklenicí vody. Mindflow Focus může zdravý člověk užívat každý den. Doporučujeme ale jednou za čas několikadenní přestávku od kofeinu, aby byl účinek tobolek stále maximální.

Máte jiné otázky? Napište nám na messengeru nebo mailu tym@mindflow.cz