Home office balíček

Home office v sobě skrývá mnoho prokrastinačních pastí! Nenechte se do nich polapit a buďte produktivní díky Mindflow. Balíček speciálně vytvořený pro efektivní práci z domova v sobě skrývá Focus, okamžitou dávku soustředění, i Advanced Mind pro ty, co myslí na produktivní zítřky.

Malá varianta s kofeinem
790,00  s DPH
Ušetříte 25 %
Malá varianta bez kofeinu
790,00  s DPH
Ušetříte 25 %
Velká varianta s kofeinem
1590,00  s DPH
Ušetříte 30%
Velká varianta bez kofeinu
1590,00  s DPH
Ušetříte 30%
Zrušit výběr
Skladem
Odesíláme do 2 dnů
Asset 170Created with Sketch.

Garance spokojenosti

Asset 180Created with Sketch.

Doprava nad 2000 Kč zdarma

Asset 120Created with Sketch.

Český produkt

Maximální soustředění, nulová prokrastinace

Už jste z prokrastinačních důvodů 3x denně dobrovolně myli nádobí, i když za normálních okolností tuto činnost nesnášíte? My ano. Soustředění při práci z domova zkrátka někdy pokulhává. Proto vznikl balíček Home office, ve kterém najdete okamžitou dávku soustředění, když se deadline blíží rychlostí světla, i dlouhodobou kvalitní podporu kognitivních funkcí.

Obsahuje

Home office balíček

V balíčku objevíte duo, která vás nenechá na holičkách.

Focus obsahuje 12 přírodních látek, které vám pomohou okamžitě zabrat a být efektivní.

Oproti tomu Advanced Mind při pravidelném užívání pomůže zvládat více mentální práce a podpoří kognitivní procesy v dlouhodobém horizontu. Prostě skvělé kombo!

Mindflow Focus 2.0

Unikátní kombinace látek stimulující mozkové funkce. Oddálí únavu a rychle nastartuje soustředění. Kdykoliv potřebujete efektivně zabrat

Advanced Mind

5 látek, které vám pomohou s koncentrací, pamětí a celkovou funkcí mozku a vy tak dosáhnete snadněji pracovních a studijních cílů.

Asset 160Created with Sketch.
Bez zbytečné chemie
Asset 120Created with Sketch.
100% přírodní
Asset 150Created with Sketch.
Maximální účinnost
Asset 140Created with Sketch.
Veganské

Dávkování

Jak produkt užívat?

Group 17Created with Sketch.

Focus / Decaf

2 tobolky produkt Focus nebo Decaf užívejte 20 minut před požadovaným efektem.

Group 17Created with Sketch.

Advanced Mind

2 tobolky produkt Advanced Mind užívejte každý den po dobu 2-3 týdnů.

Group 22Created with Sketch.

Zapijte vodou

Pro správné vstřebání a rozpuštění tobolky doporučíme vždy zapít aspoň 1 sklenicí vody.

Zákazníci o našich produktech

Mindflow Focus mi přes období maturit velice pomohl. Mohu doporučit rozhodně všem, co se potřebují dlouho a plně soustředit. 🙂  Julie

Na maturitu se učím pouze s Mindflow, dokážu se koncentrovat až 4 hodiny, kdy mi z hlavy nezmizí skoro žádná informace. Doporučuju !
Hana

Při stresující přípravě k maturitě když už mi dochází síly a chut se ucit, tak po užití mindflow jsem dostal takovej náboj ze jsem zvládl další až skoro 4 hodiny učení. Martina

Mela jsem problemy se soustredenim a prave Mindflow zastal vsechny nezdrave pripravky (ktere mi vubec nepomahaly) a napumpoval muj mozek.🎓 Nyni se soustredim dve hodiny jako nikdy a podavam skvele vysledky. 😊
Adéla

FAQ

V době, kdy chcete dosáhnout maximálních kognitivních výsledků užívejte 2 tobolky denně.

Focus a Decaf jsou produkty k okamžitému povzbuzení. Jejich nástup je do 20 minut a účinek 3-5 hodiny. Advanced Mind obsahuje látky, které mají účinek při dlouhodobém užívání, na druhou stranu účinejk je trvalejší.

Produkty jsou čistě přírodní, nejsou návykové a nemají žádné nežádoucí vedlejší účinky.

Tobolky používáme z praktických důvodů. Po zapití vodou jde přímo do žaludku, kde se rozpouští. Nejsou proto potřeba žádné plnící látky, dochucovadla, sladidla, konzervanty ani barviva. Zároveň je tobolka malá, lehká a skladná. Bude vám vždy po ruce.

2 tobolky Mindflow Focus zapijte cca 20 minut před prací či plánovaným učením. Samotný účinek trvá 4-5 hodin. Tobolky doporučujeme pořádně zapít sklenicí vody. Mindflow Focus může zdravý člověk užívat každý den. Doporučujeme ale jednou za čas několikadenní přestávku od kofeinu, aby byl účinek tobolek stále maximální.

Máte jiné otázky? Napište nám na messengeru nebo mailu tym@mindflow.cz