FAQ

Mindflow je brand, který vymýšlí a vyrábí originální doplňky stravy s cílem pomáhat lidem být produktivnější i efektivnější. Zvládat tempo dnešní doby a zároveň pečovat o své zdraví.

V Mindflow se také snažíme přenášet vědu do běžného života i pomocí vzdělávání – můžeš si vybrat z několika způsobů, které jsou zdarma. Proč to děláme? Protože víme, že tobolka sice může pomoci, ale když do toho vložíme vlastní úsilí, je to úplně o něčem jiném.
Ano. Všechny látky používané při výrobě doplňků stravy jsou čistě z rostlinných zdrojů. I samotná tobolka je vyrobena z rostlinné celulózy.
  • Chceme, aby naše produkty měly nejlepší možné složení a pomáhaly co nejvíce, proto na vývoji produktů pracujeme i několik měsíců.
  • Nešetříme na surovinách. Můžeš si být jistý, že pokud nějakou látku do produktů Mindflow dáme, tak v adekvátním množství, aby bylo dosaženo účinku (a ne jenom pár miligramů, abychom to mohli napsat na etiketu a web).
  • Klademe důraz na kvalitu surovin. Pokud surovinu použijeme, tak ve formě, v jaké se nejlépe vstřebává, a tudíž má největší účinek. Žádné náhražky.
Poznej vědu za produkty a rozhodni se sám!
Obvykle 2-3 pracovní dny v závislosti na výběru dopravce. Objednávky odesíláme vždy druhý den ráno. To znamená, že pokud si objednáš v pondělí, v úterý zásilku odesíláme ze skladu. Balíček tak obdržíš už ve středu (v případě Zásilkovny či přepravní služby), nebo ve čtvrtek (přes Českou poštu).
Můžeš nám napsat na mail tym@mindflow.cz nebo se nás zeptej přímo na našem Messengeru (připoj i číslo objednávky). Zjistíme, co se stalo a situaci prověříme.
Osobní vyzvednutí prozatím není možné. V současnosti ale zařizujeme spolupráci s několika kamennými obchody, kde si naše produkty budeš moct zakoupit. Sleduj naše sociální sítě, o možnosti tam určitě dáme vědět.
Produkty vyrábíme v České republice, konkrétně v Jablonci nad Nisou.
Na jedné straně musíme na etiketě uvést povinné informace a chceme, aby to bylo přehledné – proto potřebujeme více místa a větší lékovku. Na straně druhé chceme prodávat i variantu s menším obsahem tobolek. Ve finále může lékovka působit poloprázdná. Ničemu to ale nevadí a určitě za tím není žádný jiný úmysl. Lékovky děláme i z tohoto důvodu průhledné – abys viděl i před otevřením, co kupuješ.
Pokud nejsi s účinkem spokojen, můžeš využít garanci vrácení peněz. Stačí vyplnit formulář a zaslat nám zboží zpět na naši adresu. Více informací o vrácení najdeš zde.
Ano, za každou spolupráci jsme rádi. Pokud jsi influencer, oslov nás přímo na Instagramu či Messengeru. Máš-li zájem o jiný typ spolupráce (odběr do firem, mediální firmy, spolky apod.), napiš nám e-mail na spoluprace@mindflow.cz
Mindflow je brand, který vymýšlí a vyrábí originální doplňky stravy s cílem pomáhat lidem být produktivnější i efektivnější. Zvládat tempo dnešní doby a zároveň pečovat o své zdraví. V Mindflow se také snažíme přenášet vědu do běžného života i pomocí vzdělávání – můžeš si vybrat z několika způsobů, které jsou zdarma. Proč to děláme? Protože víme, že tobolka sice může pomoci, ale když do toho vložíme vlastní úsilí, je to úplně o něčem jiném.
1 tobolku Mindflow zapij cca 20 minut před prací či plánovaným učením. Pokud jsi zvyklý na kávu či čaj, vezmi si 2 najednou. Samotný účinek poté trvá 3-4 hodiny. Tobolky doporučujeme pořádně zapít sklenicí vody. Mindflow Focus může zdravý člověk užívat každý den. Doporučujeme ale jednou za čas několikadenní přestávku od kofeinu, aby byl účinek tobolek stále maximální.
Všechny naše produkty, včetně Mindflow Focus, mají certifikát kvality. Jedná se tedy o bezpečný přírodní doplněk stravy získaný z čistě rostlinných zdrojů. Mindflow Focus obsahuje i kofein, proto by ho neměly užívat těhotné a kojící ženy a děti.
Naše doplňky stravy mají vyvážený poměr látek pro klidné a nerušené soustředění. Nehrozí ti tedy nepříjemný pocit z předávkování kofeinem. Navíc díky malé lahvičce a praktickým tobolkám máš Mindflow Focus hned po ruce. Nemusíš nic připravovat. Stačí 1-2 tobolky zapít sklenicí vody. Oproti energetickým nápojům také neobsahují žádný cukr a barviva.
Tobolky používáme z praktických důvodů. Po zapití vodou jde přímo do žaludku, kde se rozpouští. Nejsou proto potřeba žádné plnící látky, dochucovadla, sladidla, konzervanty ani barviva. Zároveň je tobolka malá, lehká a skladná. Bude ti vždy po ruce.
Látky obsažené v Mindflow Focus mají vědecky prokázaný pozitivní efekt. Ale jako u ostatních věcí v životě, i zde může hrát placebo roli. Pokud očekáváme nějaký efekt, náš mozek se tomuto myšlení přizpůsobí a výsledný efekt může i znásobit. Ať tak či tak, jde nám hlavně o výsledek a ten Mindlfow Focus má.
Mindflow Focus je vyroben ze 7 přírodních látek a tobolky z rostlinné celulózy. Nic víc. Podrobnější složení najdete v detailu produktu.
Efekt pocítíš už za cca 20 minut po zapití tobolky.
Za den bys neměl užít víc jak 3 tobolky. Obvyklá dávka je 1-2 tobolka před začátkem učení a plánovaného soustředění. Vzít si tedy můžeš i více tobolek najednou. Nepřekračuj doporučené denní dávkování a to 3 tobolky za den.
Ano. Mindlfow Focus je bez vedlejších účinků, a proto ho můžeš užívat každý den. Ale! Pro lepší účinek doporučujeme dát si jednou za 3-4 dny pauzu. Docílíš tak maximálního účinku.
Mindflow Focus je vyroben z čistě přírodních látek a tobolky z rostlinné celulózy. Kompletní složení najdeš vždy na etiketě či v detailu produktu.
Ačkoliv je produkt čisté přírodní, doporučujeme jej užívat lidem starších 15 let. Produkt je určený vytíženým lidem, kteří studují či pracují.
Mindflow Focus obsahuje kofein, proto těhotným a kojícím ženám jeho užívání nedoporučujeme. Případně se poraďte s lékařem.
Mindlfow Focus je alternativa k výše uvedeným variantám. A stejně jako ony obsahují kofein. Pokud chceš Mindflow Focus užívat, nezapomeň tomu uzpůsobit i pití kávy či zeleného čaje. Samotné tobolky už totiž obsahují vyvážený poměr kofeinu a dalších látek, které by mohlo tělo za den přijmout. Proto užívání s jinými povzbuzujícími přípravky nedoporučujeme.
Mindflow Hangover je doplněk stravy na přírodní bázi proti vzniku kocoviny. Jak funguje, složení a další najdeš v detailu produktu.
1-2 tobolky Mindflow Hangover zapij prvním drinkem. Během konzumace prokládej alkohol čistou vodou a na závěr zapij 2 tobolky posledním drinkem. Vyspi se alespoň 7 hodin a výsledek je zaručený!
Tobolky používáme z praktických důvodů. Po zapití vodou jde přímo do žaludku, kde se rozpouští. Nejsou proto potřeba žádné plnící látky, dochucovadla, sladidla, konzervanty ani barviva. Zároveň je tobolka malá, lehká a skladná. Bude ti vždy po ruce.
Mindlfow Hangover je vyroben z přírodních látek – extraktů, minerálů a vitamínů. Podrobnější složení najdete v detailu produktu.
Účinky ucítíš druhý den ráno, respektive neucítíš :-). Při správném užití MIndflow Hangover a dodržení našich rad se ráno probudíš s minimálními náznaky kocoviny.
Mindflow Hangover je speciálně navržená směs přírodních látek, která chrání organismus proti poškození, urychlují metabolismu škodlivých látek a doplňují vitamíny a minerály. Jinak řečeno ti pomůže zminimalizovat následky požívání alkoholu a probudit se další den svěží a ready.
Obvyklá dávka jsou 3-4 tobolky během večera (1-2 před prvním drinkem, 2 s posledním drinkem). Maximální denní dávka je 4 tobolky.
Přípravek Mindlfow Hangover obsahuje složky, které zrychlují metabolismus, ovšem neznamená to, že bys mohl po tobolce řídit! Mysli na to, že alkohol za volant nepatří a před jízdou by ses měl ujistit, že máš 0 promile, ideálně pomocí alkoholtesteru. Mindlfow Hangover je navržen tak, aby zmírnil příznaky kocoviny, nikoli zrychlil vystřízlivění. Pokud bys měl zájem o přípravek na urychlení vystřízlivění, můžeš nám dát vědět tady.
A je to nutné? 🙂 Pokud piješ alkohol každý den, měl/a by sis o tom s někým promluvit. Složení Mindflow Hangover je ale čistě přírodní a nemá vedlejší účinky. Proto můžeš tobolky použít vždy, když je potřeba.
Mindflow Hangover je vyroben z čistě přírodních látek a tobolky z rostlinné celulózy. Kompletní složení najdeš vždy na etiketě či v detailu produktu.
Vzhledem k tomu, že je přípravek spjatý s konzumací alkoholu, měli by jej užívat pouze lidé starší 18 let.
Přípravek Mindlfow Hangover můžeš používat s ostatními doplňky stravy, dávej si ale pozor na doporučenou denní dávku minerálů a vitamínů. Mnohdy ale neplatí že léky můžeš s alkoholem, proto na to dávej pozor a při kombinaci alkoholu s léky se poraď s lékařem.

Tobolkou to nekončí. Nechte nám e-mail. Odměníme se články, možností testovat nové produkty a dalšími speciálními možnostmi.