Tvoje budoucnost v čase dronů a VR

Od Sára Šimáčková

Nanotechnologie, 3D tisk, virtuální realita. Vítej v přítomnosti. Nové technologie přináší spoustu nových vylepšení, ale zároveň také transformují pracovní trh do úplně jiné podoby. Nás například dost vystrašil seriál Black Mirror, který je až moc reálný, a tak jsme se rozhodli na tohle téma podívat zblízka. Jak se připravit na nový svět? Co je potřeba se naučit? Podívej se na náš manuál pro přežití.

Zajímej se

V dnešním světě jsme doslova zahlceni informacemi. Jak z toho ven? Přestaň sledovat zprávy, odhlaš se z odběru zbytečných newsletterů a unfollowni lidi, kteří tě už zkrátka neinspirují. Odebírej jen relevantní informace pro tebe, které ti něco přinášejí.

Nové technologie dnes ovlivňují většinu pracovních odvětví. Je jedno jestli pracuješ/studuješ ve zdravotnictví, módě nebo stavíš letadla, je nutné se vždy zajímat o nové technologie/postupy v tvém oboru. Odebírej hodnotné newslettery, poslouchej podcasty, sleduj videa, choď na konference. Budeš tak vždy 100% připraven/a na budoucnost. Navíc tě tak i tvá práce bude o to víc bavit.

Denní tipy pro produktivnější den 👍

Pošleme ti každé ráno jeden tip. Pohodlně do Messengeru. Proč používat režim Letadlo, jak denně vypít víc vody a spousta dalších užitečných tipů. Přidej se k tisíci odběratelů!

Nic není nemožné

Kouzlo nových technologií je v tom, že jsou každému dostupné. V práci začali používat nový nástroj, kterému nerozumíš? Zkus se podívat na online návod na YouTube. Není ti jasné, jak fungují sociální sítě a potřebuješ je pro svoji práci? Zkus online kurz zdarma třeba od HubSpotu. Chceš si vyzkoušet řízení dronu? Jdi na nějakou technologickou konferenci (doporučujeme Future Port Festival) nebo prezentaci. Možností je nekonečno.

Čas na změnu

Vývoj technologií skýtá taky prostor pro totální změnu tvého života. Již klasickým příkladem jsou influenceři nebo youtubeři, kteří změnili celý svůj život díky natáčení videí. Každý nyní může dělat, co chce, právě díky technologiím. Pokud přemýšlíš ve velkém, můžeš se už teď přihlásit k žití na Marsu. Lákavá nabídka, ne?

Sleduj náš FacebookInstagram

samotna-polozena

Soustředění pro úspěšný den

Mindflow je přírodní alternativa energeťáku, kávy a čaje. Pomůže porazit únavu a naplno se soustředit 3–4 hodiny.