Sára: Nedůležitější věc, co mi pomáhá dobíjet energii při učení na zkoušky

Od Sára Kroupová

Jmenuju se Sára. Pocházím z Mladé Boleslavi, ale teď žiju v Liberci, kde studuju ekonomku a píšu diplomku o logistice a řízení zásob. Pracuju jako online markeťačka, takže žiju internetem a sociálními sítěmi. O volných chvílích se ale snažím zdrhat pryč do přírody, do offlajnu. Miluju cestování, lidi a komunikaci. Ráda objevuju kávový svět a vařím – dřív jsem svoje umělecké vlohy přenášela na plátno, teď je přenáším na talíř.

Jo. A patřím k těm lidem, kteří by potřebovali, aby jejich den měl tak přinejměnším 50 hodin.

Dřív jsem pro zahnání únavy a dobíjení energie používala litry kávy. To ale časem přestalo fungovat a navíc jsem se po ní občas cítila roztěkaná a ve finále méně soustředěná. Vyběhla bych Ještěd třeba i pozadu, ale abych napsala smysluplný článek? To ani náhodou. Díky bohu jsem tak narazila na přírodní tobolky Mindflow

K Mindflow jsem byla zprvu skeptická. Líbilo se mi ale, že obsahuje jen přírodní látky a navíc ho vyrábí parta kluků ze severních Čech. S Mindflow se dokážu déle a naplno soustředit, nejsem unavená a nemám po deseti minutách chuť utéct od práce třeba na Instagram. Většinou účinkuje do 15 minut a účinek mi vydží tak 3-4 hodiny. 

Není to ale jen o tom vzít si tobolku a čekat na zázrak. Ikdyž je Mindflow super pomocník, bez správné životosprávy by to nešlo.

Zdroj: instagram.com/sara_kroupova

Co mi pomáhá vytěžit z Mindflow maximum?

Plán. Nikdy nevyjdu z domu bez diáře. Musím přesně vědět, kdy mám kde být, co mám do kdy odevzdat, kdy zveřejnit příspěvek a nebo kdy napsat článek. Vytváření plánu je velká věc, nikdy to nejde ze dne na den. A pokud se mé plány boří a já potřebuju trochu nakopnout, sahám právě po Mindflow. Večer vydržím o pár hodin déle vzhůru a doženu potřebné resty.

Spánkové cykly. Říká se, že by se mělo spát osm hodin denně. Když spíme, procházíme cykly mělkého a hlubokého spánku. Po otestování jsem zjistila, že mi  nejlépe funguje šest a nebo sedm a půl hodiny. Může to znít zvláštně, ale je to tak! Idyž jsem opravdu unavená, raději vstanu po 7,5 hodinách, než abych spala déle. 

Vyvážený jídelníček. Nepřecpávat se na noc. To mi dřív dělalo strašný problém. Celý den v jednom kole a pak do sebe nacpat cokoliv a zase fungovat? To byla cesta do pekel. Líbí se mi, že Mindflow nijak nezasahuje do mého jídelníčku a neobsahuje narozdíl od energeťáků žádný cukr. Navíc je vhodný i pro vegany, což je pro řadu lidí velké plus.

Jsem zkrátka Mindflow člověk. A díky za to! Chce to jen správně si nastavit svůj režim a Mindflow je rázem skvělý parťák na každý den. Určitě doporučuji všem bláznivým, energickým a neúnavným lidem, kteří chtějí také využít svůj čas naplno!

Sledujte náš FacebookInstagram

samotna-polozena

3 hodiny soustředění v každé tobolce.

Mindflow obsahuje 7 přírodních látek, které zaženou únavu, podpoří vaši koncetraci, paměť a schopnost učení.