Michal: Být ve flow pro mě znamená žít naplno

Od Michal Smejkal

Jmenuji se Michal Smejkal a jsem bývalý profesionální fotbalista. Momentálně cestuju, inspiruju lidi a podporuju všechny, kteří si jdou za svými sny a o tom celém je moje podnikání. Kdybyste se zeptali, jak vypadá můj „pracovní“ den, odpovím velmi jednoduše.. Tak jak si zvolím a pokaždé jinak. 🙂  

Že dělám, co mě baví, poznám podle toho, že se denně dostávám do flow. Znáte ten pocit, kdy se vám všechno daří, máte energii na rozdávání a pocit, že jste „nesmrtelní“? Tak takhle já vnímám flow a miluji ho! Stav, kdy čas plyne, děláte jen co vás baví a věci posouváte takovým tempem, že když se následně zastavíte, uvědomíte si, kolik jste toho vlastně stihli a co všechno se povedlo! Skvělý pocit.

Zdroj: instagram.com/smejkos

Já osobně ho zažívám při cestování, týmové spolupráci, ale i při chvilkách sám pro sebe, kdy se věnuji sebevzdělávání, osobnímu rozvoji a nebo dobré hudbě. Snažím se naplno se soustředit na aktuální činnost a neřešit telefon, maily a další zdroje rušení.  Dostanu se do maximální koncentrace a začnu tvořit. Dobrým pomocníkem při dosahování flow je pro mě Mindflow, přírodní chytré tobolky pro produktivní práci. Pomáhají mi zahnat únavu, udržet pozornost a naplno se soustředit.

Zažívat flow pro mě znamená, že dělám, co mě naplňuje a baví. Kdybych cítil, že delší dobu nepřichází anebo jen zřídka kdy, bylo by na místě zamyslet se, zda jdu v životě správným směrem.

Přeju vám všem, ať žijete tak, jak sami chcete a zažíváte co nejvíce flow! Je to na každém z nás! Ahoj, Michal 🙂

Sledujte náš FacebookInstagram

Denní tipy pro vaši produktivitu 👍

Pošleme vám každý den jeden tip. Budete produktivnější, uděláte víc práce za méně času a zlepšíte svůj pracovní i osobní život. Pohodlně, rychle, do vaší Messenger aplikace.