Markéta: Modelka před maturitou

Od Markéta Marečková

Jmenuju se Markéta a marně přemýšlím nad tím, jak bych se správně popsala. Studentka? Modelka? Cestovatelka? Holka, co si jde za svými sny? Nejspíš vše v jednom.

Ať to zní sebe líp, chce to hodně energie, a ne vše je tak jednoduché, jak by se na první pohled zdálo. V šestnácti jsem začala s profi modelingem, poprvé sama odcestovala, a od té doby se snažím objevovat svět jak to jen jde. Bydlela jsem v Hong Kongu, Tokiu, Pekingu, Taipei, Mexiku, New Yorku, Los Angeles, Londýně, Paříži… Ještě vás to nenudí? Můj život se zkrátka točí v jednom kole. Ještě jsem se z toho ale nezbláznila, ba naopak, užívám si to! A jak!

Denní tipy pro lepší život 👍

Pošleme vám každé ráno jeden tip. Pohodlně do Messengeru. Proč používat režim Letadlo, jak denně vypít víc vody a spousta dalších užitečných tipů. Přidejte se ke stovkám odběratelů!

Time management

Vše jde ruku v ruce s mým životním stylem. Každý den mám narvaný až k prasknutí a vstávám se svítáním, abych vše stihla. Přes den obrážím maratony castingů, fotím, pracuju, cvičím a po večerech dělám úkoly do školy. Na tohle všechno člověk potřebuje spousty energie a hlavně se musí cítit dobře ve vlastním těle. Když nejsem sama uvolněná a spokojená, na mém výkonu se to přirozeně projeví. S pozitivním naladěním mi hodně pomáhá jóga a strava.

Strava

Když jsem začala s modelingem a cestováním, rozhodla jsem se stát vegankou. Když jsem žila v Asii, musela jsem denně chodit přes street markety, kde na vlastní oči vidíte, jak jsou zvířata v dost špatných podmínkách zabíjena. Po určité době jsem nemohla živočišné produkty už ani vidět.

Tak jsem se přes vegetariánství dostala až k veganství. Tenhle životní styl mě ale opravdu naplňuje a cítím se díky němu už pár let mnohem lépe! V první řadě se cítím vnitřně lehčí a celý den ze mě ještě více srší energie.

Zdroj: instagram.com/marketamarecek

Mindflow

Tento rok maturuji na gymnáziu. Doteď jsem se školou neměla problém, ale příprava na maturitu je při neustálém cestování a práci docela výzva. Před nedávnem jsem vyzkoušela Mindflow, chytré tobolky pro doplnění energie a produktivní učení, a mohu říct, že opravdu splnilo má očekávání. Čas, který teď věnuji učení je 2× efektivnější, jelikož se člověk zkrátka lépe soustředí a zapamatuje si toho víc. Navíc je to přírodní produkt, takže jako veganka vím, že do sebe necpu nic špatného.

Takže pokud také maturuješ, studuješ a čekají tě zkoušky, anebo jen prostě potřebuješ při práci nakopnout své mozkové závity, můžu ti Mindflow určitě doporučit.

Sledujte náš FacebookInstagram