Sabina: Jak s Mindflow zvládám vše, co chci

Od Sabina Bednářová

Jmenuji se Sabina a jsem studentka aplikovaných věd v inženýrství. Škola mi někdy dává pěkně zabrat, a jelikož jsem velmi aktivní člověk, není to zdaleka jediná věc, kterou chci stíhat. Baví mě cestování cestování, domácnost, vaření. Mám koně, kterému se musím věnovat a občas si ráda najdu čas i pro sebe a zacvičím si jógu. Když toho potřebuju stihnout za jeden den víc, Mindflow je moje jasná volba.

Po Mindflow sahám, protože mám neustálou potřebu svůj čas nějak efektivně vyplňovat a nedokážu posedět na jednom místě. Často se tak stává, že si toho na sebe vezmu moc, ale jsem příliš tvrdohlavá na to, abych to přiznala a nechala si od někoho pomoct – potřebuju si vše udělat sama.

Zdroj: instagram.com/sabinkabednar/

Plánování a diář

Když dojde na efektivní využití času, snažím si zavést nějakou rutinu. Každé ráno nebo večer dopředu se snažím naplánovat si den – co vše musím stihnout a kolik toho ve výsledku musím udělat. Pokud se mi to zdá hodně, přesunu něco na jiný den.

Nejradši si vše zapisuju do papírového diáře – elektronické mi vůbec nevyhovují. Každý den si stanovím jeden hlavní cíl, kterého chci dosáhnout (a může to být naprostá maličkost – třeba se usmát na někoho neznámého).

Jídlo a spánek

Mimo své plánování se také spoléhám na kvalitní stravu a poslední dobou se snažím dodržovat alespoň 7 hodin spánku. Pokud si vezmu Mindflow, většinou nepotřebuji ani těch 7 a necítím se unavená, což je super a někdy opravdu potřebuji více času a méně spánku (třeba ve zkouškovém období). S jídlem jsem na rozdíl od spánku měla vždycky komplikovaný vztah, ale myslím, že se to už hodně zlepšilo. Líbí se mi, že Mindflow nijak nezasahuje do mých stravovacích návyků, protože neobsahuje cukr a je vhodné i pro vegany. Navíc oceňuji, že je přírodní a můžu si ho s sebou vzít kamkoliv.

Proč Mindflow

Jsem moc ráda, že jsem Mindflow objevila a že mi vyhovuje. Stačí mi jedna tobolka, abych zahnala únavu a nastartovala svou produktivitu, a to i na delší časový interval než jen 3 hodiny. Proto mi jedno balení vystačí na celkem dlouhou dobu. V porovnání s jinými stimulanty je tak pro mne i mnohem ekonomičtější. Navíc se mi moc líbí, že si můžu novou várku Mindflow nechat doplnit do stejného balení – neplýtvá se potom tolik obalových materiálů. Také fandím všem českým a lokálním výrobcům a podnikatelům a ráda takové projekty podporuju. Mindflow bych určitě doporučila všem studentům a časově vytíženým a ambiciózním lidem.

Zdroj: instagram.com/sabinkabednar/

Sledujte náš FacebookInstagram

Denní tipy pro vaši produktivitu 👍

Pošleme vám každý den jeden tip. Budete produktivnější, uděláte víc práce za méně času a zlepšíte svůj pracovní i osobní život. Pohodlně, rychle, do vaší Messenger aplikace.